Alina Pash - Chukutykha

Alina Pash - Chukutykha

Слушали: 778
Исполнитель: Alina Pash
Слушать песню
Скачать mp3
  • Скачали: 230 чел.
  • Размер: 5.24 Mb
  • Длительность: 02:17
  • Качество: 320 kbps
  • Опубликовано: 13 апрель 2023
Скачать бесплатно песню Alina Pash - Chukutykha в хорошем качестве, с возможностью прослушать трек в режиме онлайн.
Слушайте еще:
Комментарии (0)
Instasamka & Moneyken - Я люблю
Instasamka & Moneyken - Я люблю
Слушали: 1 488 чел.
Gabry Ponte ft. R3hab & Timmy Trumpet - Call Me
Gabry Ponte ft. R3hab & Timmy Trumpet - Call Me
Слушали: 1 012 чел.
Desize - Ревную
Desize - Ревную
Слушали: 1 763 чел.
Golubenko & YAKTAK - Холодна весна
Golubenko & YAKTAK - Холодна весна
Слушали: 2 052 чел.
DZIDZIO - Молитва за Україну
DZIDZIO - Молитва за Україну
Слушали: 3 825 чел.
DAVA - Зайка (кавер)
DAVA - Зайка (кавер)
Слушали: 1 707 чел.
Пропаганда - Яй-Я
Пропаганда - Яй-Я
Слушали: 2 912 чел.
Underoath - We’re All Gonna Die
Underoath - We’re All Gonna Die
Слушали: 1 257 чел.
Azimov - Impossible (Original Mix)
Azimov - Impossible (Original Mix)
Слушали: 3 850 чел.
BoyNextDoor - Hollywood Action
BoyNextDoor - Hollywood Action
Слушали: 477 чел.
Текст песни Alina Pash - Chukutykha
Та ми собі заспіваймо
Від тепер до рано,
Єк си будем розходити,
Щоби нам не банно.

Єк си будем розходити,
Слідки заберемо,
Та най верба груші родит,
Ми ші си вернемо.
Та най верба груші родит,
Ми ші си вернемо.
Ми ші си вернемо.
Ми ші си вернемо.

Заспіваймо,
Щоби нам не банно!
Заспіваймо,
Щоби нам не банно!
Заспіваймо,
Щоби нам не банно!
Заспіваймо,
Щоби нам не банно!
Заспіваймо,
Щоби нам не банно!

Та най верба груші родит,
А калина ябки,
Ти, бідашко-солодашко,
Не сходиш ми з гадки.
Ти, бідашко-солодашко,
Тогди з гадки зійдеш,
Єк овечок позагониш
Тай до мене прийдеш.
А овечки-бебелечки,
Писаний ботею,
Хто вас буде випасати,
Єк я си оженю?
А вас буде випасати
Ни брат, ни сестриця,
А вас буде випасати
Чужа чужениця.
А вас буде випасати
Молоденький хлопець,
В правій руці пістолєта,
А в лівій топорец.
В правій руці пістолєта,
В пістолєта гримну,
Ти гадаєш, моя любко,
Шо я Тобов гину.
А я гину, погибаю,
Та не за такими,
За такими, єк я самий,
За чорнобривими.

А я гину, погибаю,
Та не за такими,
За такими, єк я самий,
За такими, єк я самий,
За такими, єк я самий,
За чорнобривими.

Заспіваймо,
Щоби нам не банно!
Заспіваймо,
Щоби нам не банно!
Заспіваймо,
Щоби нам не банно!
Заспіваймо,
Щоби нам не банно!
Щоби нам не банно!